KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14444038
nr 1444 4038
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Blyerts, 12 st. Kroki. Osignerade. Bladets mått: 70x44 cm, oramade
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 24 januari 2022
kl 19:01:42